Absolwent Informatyki i Ekonometrii na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2004 roku czynny dziennikarz IT. Autor wielu artykułów z dziedziny technologii wyświetlania obrazu w prasie drukowanej oraz elektronicznej. W wielu tytułach występuje jako ekspert. Dodatkowo występuje jako prelegent na wielu branżowych konferencjach, spotkaniach biznesowych oraz forach.

Od 2007 roku zawodowo związany z japońskim producentem monitorów i projektorów: NEC Display Solutions, a następnie Sharp NEC Display Solutions. Obecnie odpowiedzialny za kwestie technologiczne związane z produktami Sharp/NEC w całym rejonie Central South East Europe. W ramach korporacji członek europejskiej grupy roboczej odpowiedzialnej za tworzenie i rozwój najbardziej zaawansowanych produktów Sharp/NEC, w tym specjalistycznych monitorów desktopowych, wielkoformatowych oraz ekranów LED. Posiada ekspercką wiedzę w kwestiach technologii wyświetlania obrazu. Bierze udział w opiniowaniu i tworzeniu największych projektów IT/AV z zakresu produktów Sharp/NEC w Polsce.

W branży AV powszechnie oceniany jako ponadprzeciętny trener i szkoleniowiec w tematyce związanej z wyświetlaniem obrazu.