Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji

Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT, od 2011 r. pracuje w sektorze administracji publicznej.

Więcej

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu

Wykładowca-praktyk Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Doradca Zarządu Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych.

Więcej

Wieloletni pracownik Urzędu Marszałkowskiego

Przedsiębiorca oraz wieloletni pracownik Urzędu Marszałkowskiego. Współtwórca Regionalnego Systemu Biuletynów Informacji Publicznej w Małopolsce.

Więcej

Dyrektor Oddziału NASK w Białymstoku

Dyrektor Oddziału NASK w Białymstoku. Pełniła funkcję kierownika w Biurze Informatyki i Rozwoju Systemów Teleinformatycznych Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego. Wieloletni pracownik Wojewódzkiego Ośrodka Informatyki.

Więcej

Ekspert, trener i konsultant

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

MultiAccess Centre

Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego. W latach 2014/2015 była inicjatorem, propagatorem i kierownikiem kwalifikacyjnych studiów podyplomowych Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia.

Więcej

LENOVO Technology B.V.

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną i telekomunikacyjną.

Więcej

Z branżą informatyczną związany od 20 lat, z branżą storage od 16 lat.

Więcej

Client Solutions Technologist w Dell Technologies

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT i obecnie pełni funkcję Client Solutions Technologist w Dell Technologies.

Więcej

Politechnika Częstochowska

Od 2010 r. certyfikowany kierownik i koordynator projektów informatycznych w szkolnictwie wyższym. Specjalista Prawa zamówień publicznych.

Więcej

Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

Od ponad 15 lat pracownik samorządowy, a obecnie Główny Specjalista ds. Systemów Informatycznych w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu.

Więcej

Radca prawny, reprezentuje wykonawców i zamawiających przed KIO oraz w sądach w sprawach z zakresu zamówień publicznych, prawa cywilnego oraz prawa budowlanego.

Więcej

Kierownik i wykładowca studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie

Kierownik projektu Operator EZD; Kierownik i wykładowca studiów podyplomowych Menedżer Administracji Publicznej w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Więcej

Biegły rewident, wykładowca

Wykładowca zagadnień z zakresu inwentaryzacji, środków trwałych, odpisów aktualizujących oraz informacji dodatkowej w jednostkach budżetowych.

Więcej

Ekspert rynku IT

Od 15 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów.

Więcej