Wystąpią m.in.:

Kierownik Referatu Analiz Bezpieczeństwa i Rozwoju Monitoringu Wizyjnego w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa. Ma 15-letnie doświadczenie w pracy na rzecz administracji samorządowej.

Więcej

Od ponad 8 lat pracownik samorządowy, a obecnie Główny Specjalista ds. Systemów Informatycznych w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu.

Więcej

Specjalizuje się w tematyce dostępności stron internetowych dla osób niepełnosprawnych i osób starszych.

Więcej

Specjalista w zakresie e-administracji i praktycznego wykorzystania Internetu w komunikacji z jednostkami publicznymi.

Więcej

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykładowca z zakresu bezpieczeństwa informacji

Więcej

profesor w Instytucie Inteligentnych Systemów Informatycznych na Politechnice Częstochowskiej, specjalizuje się w badaniach dotyczących inteligentnego rozumienia i przetwarzania dużych zbiorów danych

Więcej

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Redaktor naczelny miesięcznika „IT w Administracji”. Od 1998 bierze czynny udział w rozwoju rynku teleinformatycznego we Wrocławiu. Założył i przez blisko dekadę rozwijał jedną z pierwszych w Polsce osiedlowych sieci komputerowych.

Więcej