Radca prawny, Partner w Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM od 2006 r.

Dr Wojciech Dubis specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, międzynarodowym prawie prywatnym, prawie mediów elektronicznych oraz prawie handlowym, w tym m.in. w zagadnieniach związanych z prawem bankowym, fuzjami i przejęciami, obrotem wierzytelnościami, prawem ubezpieczeń gospodarczych.

Więcej

Zastępca Dyrektora w Departamencie Rozwoju Usług, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Usług w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

MultiAccess Centre

Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego. W latach 2014/2015 była inicjatorem, propagatorem i kierownikiem kwalifikacyjnych studiów podyplomowych Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia.

Więcej

Radca prawny, Partner w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Ekspert prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze projektów IT. W kancelarii uczestniczy w pracach praktyki TMT, kierując zespołem IT-Telco oraz Zamówień Publicznych. Specjalizuje się w problematyce prawnej nowych technologii i prawa autorskiego.

Więcej

Starszy Kierownik Projektu, Departament Rozwoju Usług, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Manager z wieloletnim doświadczeniem, w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Zawodowo od ponad 3 lat związany z Ministerstwem Cyfryzacji, a aktualnie z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, gdzie odpowiada za budowę i rozwój chmury dla administracji publicznej.

Więcej

Zastępca kierownika Centrum Elektronicznej Gospodarki w Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania

Od wielu lat zaangażowany w realizację projektów związanych z rozwojem cyfrowych usług publicznych w Polsce w tym serwisu biznes.gov.pl.

Więcej

Dyrektor Wydziału Audytu Wewnętrznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

Dyrektor Wydziału Audytu Wewnętrznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Członek Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska, dyplomowany audytor sektora publicznego (CGAP)

Więcej

Konsultant Smart City w Comtegra S.A

Od ponad 6 lat zawodowo związany z administracją samorządową, gdzie występuje w roli konsultanta i kierownika projektów.

Więcej

Epson Polska

Profesjonalny partner i doradca biznesowy w zakresie rozwiązań do zarządzania drukiem oraz budowania zoptymalizowanych rozwiązań we współczesnym biurze.

Więcej

Key Account Manager w Sharp Electronics CEE

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Zarządzanie. Posiada ponad 8 lat doświadczenia w branży IT, natomiast w druku 6. Wiedzę zdobywał w takich firmach jak Response czy Ricoh.

Więcej

Systemy Informatyczne ITXON

Doświadczony inżynier, prelegent i specjalista IT. Zajmuje się tematyką bezpieczeństwa danych od kilkunastu lat, ze specjalizacją w obszarze kopii zapasowych.

Więcej

Solution engineer w Arrow ECS sp z o.o.– dystrybutor Oracle

Specjalizuje się w tematyce baz danych i systemów klasy Business Intelligence, szkoleniowiec oraz konsultant techniczny.

Więcej

Presales w firmie Dell

Od kilkunastu lat w branży IT. Od zawsze związany z serwerami i macierzami czołowych producentów.

Więcej

Specjalista ds. rozwiązań marki ESET

Od ponad 5 lat związany z obsługą klienta biznesowego i od 3 lat związany z analizą zabezpieczeń klientów biznesowych.

Więcej

Radca prawny w Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM od czerwca 2020 roku

W Kancelarii SDZLEGAL SCHINDHELM Karolina Knysak jest członkiem zespołu prawa procesowego i postępowań arbitrażowych. Doradza i świadczy pomoc prawną dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców, głównie w obszarze prawa cywilnego, na etapie przedsądowym oraz w obszarze sporów sądowych.

Więcej

Autor, współpracownik „IT w Administracji”

Od 15 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów.

Więcej

Specjalista w firmie Arcus S.A.

Odpowiedzialny za projekty optymalizacji zarządzania dokumentem oraz automatyzacji procesów biznesowych w firmach i instytucjach publicznych.

Więcej

Kierownik Działu Sprzedaży w firmie Rekord Systemy Informatyczne

Kierownik Działu Sprzedaży w firmie Rekord Systemy Informatyczne. Powiązany z branżą IT od kilkunastu lat z czego od 2005 roku w zakresie administracji samorządowej.

Więcej

Specjalista ds. handlowych w Rekord SI

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od początku kariery zawodowej współpracuje z samorządami w obszarze funduszy unijnych i zamówień publicznych.

Więcej

Public Sector Sales Executive Large Enterprise

W firmie Lenovo pracuje od 2015 roku. Od listopada 2020 roku odpowiada za sektor publiczny oraz rynek edukacji w Polsce.

Więcej