Wystąpią m.in.:

Dyrektor Wydziału Informatyki Urzędu Miasta Krakowa. Inżynier, absolwent Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.

Więcej

Kierownik Biura Informatyki Urzędu Miasta Tarnobrzega. Od blisko 30 lat związana zawodowo z tym urzędem.

Więcej

Kierownik Referatu Analiz Bezpieczeństwa i Rozwoju Monitoringu Wizyjnego w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa. Ma 15-letnie doświadczenie w pracy na rzecz administracji samorządowej.

Więcej

Od ponad 8 lat pracownik samorządowy, a obecnie Główny Specjalista ds. Systemów Informatycznych w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu.

Więcej

Specjalizuje się w tematyce dostępności stron internetowych dla osób niepełnosprawnych i osób starszych.

Więcej

Specjalista w zakresie e-administracji i praktycznego wykorzystania Internetu w komunikacji z jednostkami publicznymi.

Więcej

Konsultant ds. rozwiązań MDS&IT. Posiada 18 lat doświadczenia zawodowego w branży IT. Specjalizuje się w rozwiązaniach do zarządzania kosztami i produkcji dokumentów jak również integracji ich z systemami obiegu dokumentów i archiwizacji.

Więcej

Absolwent WIT pracujący na stanowisku Pre-Sales Support Engineer w dziale SMB w Lenovo. Codziennie wspierający dział handlowy SMB oraz polskie dystrybucje z rozwiazań biznesowych rodziny Think.

Więcej

Z branżą informatyczną związany  od 15 lat, z branżą storage od 11 lat. Od początku kariery w firmie ArrowECS sp. z o.o. (wcześniej DNS Polska sp. O.o.).

Więcej

Pre-Sales Technical Consultant w HP Inc. Polska, gdzie zajmuje się wspieranie firm partnerskich w wyborze właściwych rozwiązań dla konkretnych projektów, zbieraniu informacji i ocenie potrzeb klientów.

Więcej

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. W MagikINFO na stanowisku sales manager pracuje od 2010 roku

Więcej

Absolwent Uniwersytetu Ostrawskiego w Ostrawie (Czechy). Z branżą IT związany od 2007 roku. Inicjator wprowadzenia na polski rynek wszystkich trzech modułów wchodzących w skład MagikINFO

Więcej

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykładowca z zakresu bezpieczeństwa informacji.

Więcej

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu Systemów Informacji Przestrzennej

Więcej

profesor w Instytucie Inteligentnych Systemów Informatycznych na Politechnice Częstochowskiej, specjalizuje się w badaniach dotyczących inteligentnego rozumienia i przetwarzania dużych zbiorów danych

Więcej

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Redaktor naczelny miesięcznika „IT w Administracji”. Od 1998 bierze czynny udział w rozwoju rynku teleinformatycznego we Wrocławiu. Założył i przez blisko dekadę rozwijał jedną z pierwszych w Polsce osiedlowych sieci komputerowych.

Więcej